Uzman Görüşü İçin:
+38 063 312 0390

Yenilikçi Teknoloji ile Rejeneratif Tedavi Uygulamaları GENCELL Kliniği’nde

 

Otizm, Parkinson, MS, Alzheimer, Demans gibi birçok tedavisi güç olan durumdaki hastalara yardımcı olan tedavileri keşfedin.

Ukrayna Kiev’de bulunan GENCELL kliniği yıllardır hastaların yaşam kalitelerini geri kazanmalarına yardımcı olmaktadır.

 

 

 

Yenilikçi tedaviden ne gibi sonuçlar bekleyebilirsiniz?

Bu tedavinin belirli bir hastalık için faydalı olup olmadığını, nasıl ve neden işe yaradığını ve tedavinin neleri içerdiğini öğrenin.

 

Hangi hastalıkları tedavi edebiliyoruz?

Tedavi, (çoğunlukla) otoimmün ve / veya doku hasarı ile ilişkili hastalıklar dolasıyla ortaya çıkan bozuklukların nedenini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Hastalığın seviyesine ve hastanın durumuna bağlı olarak, ya semptomlarda azalmaya ya da tam iyileşmeye yol açar.

Yüksek iyileşme yüzdeleri deneyimlenen pek çok hastalığa ait birçok vaka mevcuttur. Aşağıda listelenen hastalıkların tedavisinden sonra çeşitli seviyelerde iyileşmeler gözlemlemiş bulunmaktayız.

 

Otizm

MS (Multiple Skleroz)

Otoimmün Sistem Hastalıkları

Alzheimer

Parkinson

Demans

 

 

Tedavinin her hastalık için garantisi olmadığını bilmek önemlidir. Bazı vakalar çeşitli nedenlerle uygun görülmeyebilir. Tedavinin etkinliği birçok faktöre bağlıdır: hastalığın süresi, hastanın yaşı, kronik durumların varlığı, kalıtsal yatkınlık, yaşam tarzı, vb.

 

 

Yenilikçi tedavi spesifik bir hastalık için etkili midir?

 

Hastalığı ve tedavi seçeneklerini bir uzmanla görüşmek için formu doldurun! Doktorunuz için bilgi toplayacak ve temel sorularınızı cevaplayacak olan bir Tıbbi Danışman tarafından sizinle iletişime geçilecektir. Tıbbi tetkikleriniz ve raporlarınıza dayanarak, doktorlar tedaviye aday olup olmadığınızı değerlendirecekler ve ardından aşağıdaki bilgilendirmeyi yapacaklardır:

1. Durumunuza özel olarak, tedavinin etkili olup olmayacağı
2. Tedavinin süresi ve içeriği
3. Tedavinin ücreti